BRAINWAVZ S1

Słuchawki dokanałowe zapewniają brzmienie, które doskonale sprawdzi się przy każdym rodzaju muzyki. Specyficzna budowa zapewnia komfort użytkowania, który w połączeniu z eleganckim designem tworzy idealne połączenie.

Życie jak muzyka

Stworzone dla każdego rodzaju muzyki

Charakterystyczne dla S1 szerokie pasmo, głęboki bas i wyraźne wokale składają się w uniwersalne i miłe brzmienie. Z nimi każdy rodzaj muzyki brzmi dobrze, a każda chwila czekania mija przyjemniej.

nad uchem

Płaski kabel, w który są wyposażone S1, zapobiega plątaniu się oraz jest przystosowany do noszenia nad uchem. Over the ear zapewnia doskonałe ułożenie kopułki w uchu, co korzystnie wpływa na izolację dźwięków z otoczenia. I gwarantuje, że słuchawki nie będą wypadały z uszu nawet w czasie długich odsłuchów.

Elegancja na co dzień

Głęboka czerń połączona z brązowymi dodatkami nadaje elegancki design. Lekko błyszczące, zaokrąglone na brzegach kopułki doskonale komponują się z garniturem. Możesz zabrać Brainwavz S1 nawet na spotkanie biznesowe.

            Idealne dopasowanie

W zestawie znajdują się pianki Comply, które zapewniają doskonałe dopasowanie słuchawki do ucha, co korzystanie wpływa na izolację dźwięków z otoczenia. W połączeniu ze wspomnianym wcześniej sposobem noszenia nad uchem i odpowiednio zaprojektowanymi kopułki zapewniają komfort nawet przy długich odsłuchach.

Specyfikacja

Przetwornik: dynamiczny, 10 mm
Impedancja: 16 Ohm
Pasmo przenoszenia: 20 – 24 000 Hz
Skuteczność: 93 dB
Maksymalna moc wejściowa: 2 mW
Kabel: 130 cm, miedziany, mini jack
Zawartość zestawu: silikonowe końcówki (po 2 pary w rozmiarze S/M/L), końcówki bi-flange, końcówki tri-flange, pianki Comply, adapter lotniczy, etui

Cechy:

szerokie pasmo przenoszenia z głębokim basem oraz wyraźnymi wokalami
metalowa obudowa
płaski, nie plączący się kabel
pianki Comply w zestawie