BRAINWAVZ R3

Eleganckie Brainwavz R3 zostały stworzone dla osób lubiących nosić słuchawki w sposób Over The Ear. Oferują szeroką scenę wypełnioną mocnym basem, a ich brzmienie zadowoli nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Życie jak muzyka

Audiofilskie brzmienie

Typowo audiofilskie brzmienie zamknięte w dokanałowych słuchawkach Brainwavz R3 pozwala Ci cieszyć się szeroką sceną, w której rozchodzi się czysty, mocny bas. A to wszystko dopełnione szczegółowym odwzorowaniem wysokich tonów. Tak dobre brzmienie zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Duże, lecz wygodne kopułki

Brainwavz R3 charakteryzują się niecodziennym wyglądem. Duże kopułki posiadają odpowiednio umieszczoną wypustkę, która pozwala na wygodne włożenie słuchawki do ucha oraz stabilne utrzymanie się jej w małżowinie. Delikatne silikonowe końcówki zapewniają dobrą izolację od otoczenia oraz zapobiegają podrażnieniu delikatnej skóry.

 

 

 

NAD UCHEM

Specjalnie skonstruowany kabel został przystosowany do noszenia R3 nad uchem. Dzięki temu słuchawka dobrze trzyma się w uchu, a kabel nie przeszkadza w czasie codziennych czynności. Dodatkowo poprawia to izolację dźwięków z otoczenia i pozwala na uprawianie sportu w rytm Twoich ulubionych utworów.

Specyfikacja

Przetwornik: podwójny dynamiczny z pasywną zwrotnicą
Impedancja: 32 Ohm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Skuteczność: 95 dB
Moc wejściowa: 2 mW
Kabel: 130 cm zakończony wtykiem mini-jack 3.5 mm
Gwarancja: 24 miesiące

Akcesoria:

pianki T500
2 komplety silikonowych końcówek S/M/L
końcówki bi-flange
końcówki tri-flange
adapter na dużego jacka
adapter lotniczy
sztywny pokrowiec