BRAINWAVZ SONY PS4 -UNIWERSALNY WIESZAK  NA KONTROLER GRY 

WIESZAK STEROWNIKOWY SONY PS4 DUALSHOCK

Skorzystaj z wyjątkowego i specjalnie zaprojektowanego wieszaka naściennego kontrolera PS4, aby posortować i zorganizować przestrzeń do gry. Zaprojektowane specjalnie z myślą o kontrolerze Sony PS4 Dualshock, te wieszaki są łatwe w montażu, wygodne i idealne do organizacji lub do prezentacji niestandardowej kolekcji kontrolerów.

Mocny i Trwały

Wykonany z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości, uchwyt ten nie wygina się ani nie zgina, i został zbudowany z solidnej podstawy, która idealnie pasuje do profilu kontrolera. Mocny, stylowy i można go zamontować niemal wszędzie dzięki fabrycznie zamontowanej taśmie 3M – nie ma potrzeby wkręcania otworów lub bałaganu przy użyciu skomplikowanych mocowań – prosty i praktyczny.

Dopasowany

Nasz secjalnie zaprojektowany uchwyt został specjalnie stworzony, aby idealnie pasował do konturów kontrolera DualShock 4 PS4. Ta dbałość o szczegóły daje prawdziwie unikalny i bezpieczny dom dla kontrolerów.

 

 

 

 

 

 Moc 3M

BEZPIECZNA INSTALACJA: Używamy tylko najlepszej taśmy montażowej, GoPro ufa, że zabezpieczy swoje drogie kamery podczas ekstremalnych czynności, dlatego też używamy taśmy 3M VHB, ponieważ wiemy, że utrzyma ona sprzęt w stanie bezpiecznym i nie zawiedzie Cię .

 

 

 

 

Zorganizowany

Uchwyt kontrolera PS4 firmy Brainwavz jest naprawdę akcesorium, które ma sens pod każdym względem, i jest standardem w pakiecie bliźniaczym, więc jest dwa razy powodem do posortowania, zorganizowania.

Zamontuj je na biurkach, półkach, szafkach, szklanych powierzchniach, z tyłu telewizora / monitora, gdziekolwiek potrzebujesz.

Specyfikacja

  • Wysokość ust: 23/13 mm
  • Ogólne wymiary (po zainstalowaniu): w 63 x D 70 x H 58 mm
  • Materiał: Wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Lokalizacja

Audiomagic.pl
ul. Sienna 61
00-820 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 11.00 – 19.00
Sobota: 12.00 – 16.00

Kontakt

telefon: (22) 250 1234
telefon: 690 870 890