BRAINWAVZ M5

Czysty, neutralny dźwięk stworzony specjalnie do reprodukcji zapewni Ci doskonałe brzmienie nie zależnie od miejsca i czasu. Wzmocniona konstrukcja Brainwavz M5 połączona z eleganckim designem sprawi, że będą to Twoje ulubione słuchawki.

Życie jak muzyka

Rozpłyń się w czystym brzmieniu

Brainwavz M5 stworzono, by dostarczyły Ci nieskazitelnie czystego brzmienia. Neutralne dźwięki doskonale odzwierciedlające każdy rodzaj muzyki przypadną do gustu osobom, które nie ograniczają się do jednego typu brzmienia.

Wzmocniona konstrukcja

Mocny, kątowy wtyk zapewnia, że przewód nie przełamie się w najbardziej newralgicznym miejscu. Nie musisz również obawiać się o miejsce rozdzielenia kabli, ponieważ jest ono elastyczne i profesjonalnie wykonane. Dzięki temu konstrukcja jest wytrzymała, a co za tym idzie, będzie Ci służyła wiele lat bez żadnego uszkodzenia.

 

 

 

Reprodukcja dźwięku na wysokim poziomie

Jeżeli masz dosyć przetwarzanej muzyki, która nie brzmi czysto, to Brainwavz M5 są stworzone dla Ciebie. Dzięki czystemu i neutralnemu charakterowi możesz usłyszeć prawdziwe brzmienie instrumentów, które niemalże dorównuje efektom na żywo.

Specyfikacja

Przetworniki: dynamiczne, 6.8 mm + 9 mm
Impedancja: 16 Ohmów
Dynamika: 95 dB @ 1mW
Pasmo przenoszenia: 20Hz ~ 22KHz
THD: <= 0.3% @ 94dB
Balans stereo: =< 3dB (@1000 Hz)
Nominalna moc wyjściowa: 2 mW
Wtyk: 3.5 mm, pozłacany, kątowy
Długość kabla: 1,2 m
Gwarancja: 12 miesięcy
Wymiary opakowania: 150 x 170 x 50 mm
Waga netto: 10 g
Waga brutto: 185 g

CO jest w pudełku ?

1x pianki Comply
6 par końcówek sylikonowych w rozmiarach S/M/L
1x końcówki Bi-Flange
adapter na dużego Jacka 6,3 mm
adapter samolotowy
etui