BRAINWAVZ M3

Oryginalne, komfortowe Brainwavz M3 zapewniają wprowadzenie dźwięku prosto do Twojego kanału słuchowe z zachowaniem komfortu. Specjalnie zaprojektowane kopułki pozwolą Ci cieszyć się długimi odsłuchami

Życie jak muzyka

listen better

Naturalne brzmienie

Specjalna konstrukcja przetworników dostarcza prosto do Twojego ucha czysty i delikatny wokal uzupełniony zrównoważonym basem, co łącznie daje niesamowicie naturalne brzmienie. Jest to model doskonały dla osób, które lubią reprodukcyjny dźwięk. Dzięki M3 poczujesz, jakbyś stał przed samą sceną.

listen better

Na wiele lat

Profesjonalne wykonanie słuchawek sprawia, że będziesz mógł cieszyć się naturalnym brzmieniem przez wiele lat. Specjalnie skonstruowany przewód składa się z dwóch kabli posiadających wspólną, elastyczną otoczkę, dzięki czemu jest on niebywale wytrzymały. Natomiast kątowy wtyk zapobiega przed złamaniem go w najbardziej newralgicznym miejscu.

Doceń wygodę!

Specjalnie zaprojektowane, odpowiednio przesunięte kopułki sprawiają, że nie odczujesz dyskomfortu nawet przy długich odsłuchach. Dzięki charakterystycznemu lekkiemu przesunięciu konstrukcji nie ocierają delikatnej skóry ucha i sprawiają, że słuchawki doskonale trzymają się nawet w czasie wędrówek pieszych.

     Kompatybilne ze smartfonami

M3 zostały stworzone, by cieszyć Twoje uszy muzyką niezależnie czy słuchasz jej z odtwarzacza MP3, czy z telefonu. Dzięki optymalizacji do pracy z iPodami i iPhonami nie musisz nosić dodatkowego źródła dźwięku. Twój smartfon i Brainwavz M3 wystarczą, byś mógł cieszyć się najwyższej jakości brzmieniem.

Specyfikacja

Przetwornik: dynamiczny, 10,7 mm
Impedancja: 20 Ohm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Skuteczność: 115 dB
Maksymalna moc wejściowa: 40 mW
Kabel: symetryczny, 130 cm, 3,5 mm jack

CO jest w pudełku ?

Akcesoria:
3 pary nakładek silikonowych
3 pary pianek Comply
etui
nauszniki
klips do odzieży