Najwyższa jakość bez kompromisów, czyli Brainwavz HM5

Brainwavz HM5

Jeśli szukasz dużych i wygodnych słuchawek, które pozostaną idealnie ułożone na Twojej głowie, a przy okazji zapewnią Ci dźwięk najwyższej jakości to Brainwavz HM5 jest z pewnością produktem dla Ciebie. To właśnie jeden z tych modeli, których możesz używać bezproblemowo przez wiele lat.

Życie jak muzyka

PROFESJONALIZM W BRZMIENIU BRAINWAVZ HM5

Brainwavz oferuje bardzo czyste brzmienie wzbogacone separacją instrumentów. Słuchawki te dają bardzo uniwersalny wydźwięk, co gwarantuje wysokiej jakości brzmienie w każdym gatunku muzycznym. Neutralna barwa nie czyni jednak dźwięku męczącym.

Słuchawki doskonale sprawdzają się w warunkach domowych. Jest idealnym rozwiązaniem podczas chęci uzupełnienie domowego studia w niewygórowanej cenie.

 cZARNA eLEGANCJA

Słuchawki to produkt przygotowany z myślą o osobach ceniących piękno i elegancję. Czerń wykończenia jest tu idealnie skomponowana ze skórzanymi elementami, które dają poczucie ekskluzywności produktu. Dodatkowy akcent nadaje niecodzienna barwa słuchawek, która zapada w pamięć i czyni HM5 modelem wyróżniającym się na rynku.

Specyfikacja

 Konstrukcja / przetworniki: zamknięta / dynamiczne, 42mm

Impedancja: 64 Ω
Skuteczność: 105dB @ 1mW
Pasmo przenoszenia: 10 Hz ~ 26.5KHz
Nominalna moc wejściowa: 100mW
Wtyk: 3.5 mm, pozłacany
Kabel: Odczepiane kable 1.3m i 3m
Gwarancja: 1 rok

CO jest w pudełku ?

Zawartość opakowania:
Słuchawki
Adapter nakręcany jack 6.3m
Adapter samolotowy
Kabel 1.3m
Kabel 3m
Instrukcja użytkowania
Karta gwarancyjna