Słuchawki dokanałowe OMEGA

Brainwavz Omega – smukła i stylowa słuchawka dla tych, którzy nie chcą iść na kompromis w kwestii wyglądu lub jakości dźwięku. Stalowa obudowa Omega zapewnia ostry, szczegółowy dźwięk wysokiej rozdzielczości i jest najwyższej klasy dla wygody i stylu. Idealny wybór dla słuchaczy audio i mody.

Słuchawki dokanałowe
DELTA

Brainwavz Delta to nowoczesny design, który każdemu przypadnie do gustu. Srebrna obudowa idealnie komponuje się z czerwienią dodatków, wyróżniając się wyraźnie na tle konkurencji. Oprócz designu Delta może pochwalić się także wysoką jakością dźwięku, niespotykaną dotąd w tym przedziale cenowym.

Słuchawki dokanałowe 
M2

Precyzyjnie wykonane, doskonale sparowane słuchawki douszne Brainwavz M2 oferują ciepłe brzmienie dopełnione dynamicznym, lecz nie za mocnym basem. Idealny model dla osób lubiących relaksować się w czasie podróży.

Słuchawki dokanałowe
ZETA

Znajdują się w nich precyzyjnie dostrojone dynamiczne sterowniki, które zapewniają płynny, szczegółowy bas z wyraźnym i wyraźnym wokalem. Twoja muzyka ożyje i ożywi Twój dzień. To jest podniecenie, kiedy chodzisz, biegasz, pracujesz lub po prostu odpoczywasz w domu. Brainwavz Zeta to najlepsze wrażenia dla tych, którzy cenią świetny dźwięk, idealny do każdego stylu i gatunku muzyki.

Słuchawki dokanałowe
JIVE

WYJĄTKOWY DŹWIĘK – WSZYSTKIE METALOWE SŁUCHAWKI DOUSZNE Brainwavz Jive został starannie wykonany z wysokiej jakości metalu i zaprojektowany w eleganckim i wyrafinowanym kształcie, aby zapewnić ostre, płynne i dokładne odtwarzanie dowolnej muzyki. Precyzyjnie dostrojone dynamiczne sterowniki nie tylko zapewniają wysoką wierność wokalu i akustykę z dokładnością, ale także niesamowitą żywotność i szeroką scenę dźwiękową.

Lokalizacja

Audiomagic.pl
ul. Sienna 61
00-820 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 11.00 – 19.00
Sobota: 12.00 – 16.00

Kontakt

telefon: (22) 250 1234
telefon: 690 870 890